Spropagujte svoju spoločnosť, podporte Slovenské filmové divadlo
Spropagujte svoju spoločnosť, podporte Slovenské filmové divadlo
Slovenské filmové divadlo v spolupráci s Božidarou Turzonovovou a Emíliou Vášaryovou vytvorilo úspešný projekt Literatúra na doskách, ktorého sa zúčastnilo už 74.000 nadšených divákov.

A práve teraz prinášame na slovenský kultúrny trh opäť niečo nové. Niečo čoho súčasťou sa môžete stať aj Vy.

Pripravili sme pre verejnosť divadlo, ktoré vzniká fúziou dvoch druhov umenia – divadla a filmu. Prezentujeme národnú identitu v novom šate. Jedinečnú, neopakovateľnú atmosféru vytvárajú živí herci, ktorí vystupujú z filmového plátna priamo pred tváre divákov. Pre lepšiu predstavu to znamená, že časť predstavenia sa odohráva na plátne v podobe filmu a následne sa herci z plátna objavia v realite, čím dochádza k scénickému prelínaniu divadla a filmu.

Slovenské filmové divadlo má oproti kamenným divadlám výhodu cestovania po celom Slovensku, vďaka čomu nám patrí nielen regionálne ale celoslovenské publikum.

Prieskumy potvrdili, že až 47% obyvateľov Slovenska navštevuje divadlo viackrát do roka. To je 2,5 milióna pravidelných divákov, ktorých zaujmú aj naše podujatia. Vďaka projektu Literatúra na doskách sú našou cieľovou skupinou okrem širokej verejnosti aj študenti stredných škôl, ktorým sa snažíme prinavrátiť hodnotu písaného slova a oživiť emočné cítenie.

Bez silných partnerov to však nedokážeme.

Pridajte sa k nám a podporte umenie, ktoré spôsobí revolúciu pred slovenským publikom.

Staňte sa našim partnerom a my Vás spropagujeme na predstavení, kde priamo oslovíme až 60.000 divákov ročne. Rovnako Vám vytvoríme pozitívne PR v televíznych a rozhlasových médiách a ponúkame aj Špecifické formy propagácie.

Spropagujte svoju spoločnosť, podporte Slovenské filmové divadlo.